субота, 16 листопада 2019 р.

Декілька постулатів


Декілька постулатів, які сформувалися у мене в процесі освоєння та використання програми ARCHICAD.

Савицький В.Є.
1. Якщо інструмент ARCHICAD має якусь назву, наприклад, огородження - поручень, то це не означає, що їм можна створювати тільки ці конкретні елементи, бо можливості використання цього інструменту значно ширше. Тому, не вимагайте від творців програми, плодити безліч інструментів, що виконують однакові функції і відрізняються тільки бажаною та зрозумілою для вас назвою, а використовуйте інструменти не асоціюючи їх з конкретними назвами.
2. Якщо хтось, дуже авторитетний для вас, сказав, або написав, що чогось не можна зробити в ARCHICAD, не вірте, а переконайтеся у цьому самі.
3. З виходом нової версії, самі, творчо, читайте та аналізуйте довідку. Іноді довідка написана, або перекладена не зовсім зрозуміло та однозначно, тому паралельно, на практиці, досліджуйте прочитане.
4. Перегляд рекламних відео, про можливості нової версії, корисний, але може сформулювати стереотипи, притаманні творцю відео, що спотворить реальне сприйняття нових функцій та можливостей програми.
5. Ставте спочатку завдання, а потім шукайте його вирішення стандартними інструментами ARCHICAD.
6. Замовляйте потрібні бібліотечні елементи, якщо вони спростять вашу роботу.
7. Не соромтеся питати, ніхто досконало не знає програму. При цьому, грамотно і зрозуміло формулюйте запитання, доповнюйте його картинками та схемами.
8. Намагайтеся не використовувати, невеликих додатків інших виробників програм, бо з припиненням їх підтримки будете мати проблеми.
9. Пам'ятайте, що ліцензійне використання програми, відкриває для вас зовсім інший рівень сервісної підтримки вашої роботи, та значно розширює діапазон входу в легальний світовий ринок проектних послуг.

Немає коментарів:

Дописати коментар